Pierwsza wizyta

Medessence

Twoja pierwsza wizyta

W pracy wykorzystujemy indywidualne podejście po pacjenta. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, które zapewniają bezpieczeństwo i profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny.

Od lat pomagamy Państwu cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia!

Wizyta w kilku krokach - poznaj wszystkie etapy!

Przygotuj niezbędne dokumenty
Zgłoś się do rejestracji
Bądź punktualny
Skonsultuj plan leczenia
medessence decaration

Medessence

Jak przygotować się do wizyty

Na pierwszą wizytę prosimy o zgłaszanie się z minimum pięciominutowym wyprzedzeniem w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji medycznej, zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem Placówki.

  1. Pacjent może być poproszony o okazanie dokumentu tożsamości. Wypełnienie Medycznej Karty Pacjenta jest obowiązkowe. Należy podać imię, nazwisko, pesel oraz wypełnić wywiad medyczny informując nas rzetelnie o swoim stanie zdrowia. Ponadto konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne, wykorzystujemy je wewnętrznie (w razie potrzeb konsultacje interdyscyplinarne). Wykorzystujemy je również w razie potrzeby kontaktu z Państwem (nr telefonu, adres mailowy)
  2. Podczas wizyty – konsultacji- lekarz ustala z pacjentem wstępne potrzeby i docelowe oczekiwania, po wykonaniu diagnostyki i dostarczeniu pantomogramu przez pacjenta przedstawia alternatywne metody postępowania i wstępny kosztorys.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!