O gabinecie

medessence decaration

Medessence

Stomatologia
Medessence Warszawa Mokotów

Witaj! Miło nam Cię gościć na naszej stronie. Kim jesteśmy?

Działamy na warszawskim Mokotowie od 2017 roku. Jesteśmy grupą młodych duchem ludzi, lekarzy specjalistów, otwartych na technologie i nowoczesne metody leczenia. Pragniemy zaoferować Ci kompleksową opiekę stomatologiczną i przeciwstarzeniową na najwyższym poziomie. Postawiliśmy sobie za cel odczarowanie złej famy stomatologii i medycyny estetycznej.

W MEDESSENCE zadbasz nie tylko o zdrowy, piękny uśmiech, ale również doskonały wygląd. To niezwykłe miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa zostało stworzone z myślą o osobach, które wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i wygląd.

W atmosferze przyjaźni i zaufania zachodzą dobre zmiany, jakby przy okazji, bo na wizyty przychodzi się do nas z przyjemnością.

Medessence decoration

Medessence

Stomatolodzy Mokotów
Dlaczego My?

Medessence

Gabinet stomatologiczny Warszawa Mokotów

Jesteśmy przestrzenią, w której Pacjenci mogą poczuć się w pełni zrelaksowani i zaopiekowani. Zależy nam na tym, by każdy, kto odwiedzi gabinet stomatologiczny na warszawskim Mokotowie był usatysfakcjonowany z przebiegu każdej wizyty. Nasz Zespół Medessence dokłada każdego dnia wszelkich starań, by w przyjaznej i komfortowej atmosferze leczyć oraz spełniać marzenia o pięknym wyglądzie. Nasz gabinet dentystyczny na Mokotowie to nowoczesne miejsce, gdzie w procesie leczenia specjaliści stosują sprawdzone i skuteczne metody oraz bazują na najwyższej jakości sprzętach i preparatach.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!