Stomatologia

Jesteśmy nowoczesną placówką funkcjonującą w centrum Warszawy – na Mokotowie. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści z wielu dziedzin, takich jak lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej, periodontolog, chirurg stomatologiczny , chirurg szczękowo-twarzowy, ortodonta, stomatolog.

Każdy posiada wysokie kwalifikacje oraz wąską specjalizację. Warto podkreślić, że większość specjalistów z naszego zespołu odbyła staż zagraniczny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia konsultacji u wybranego specjalisty, jak np. stomatologa, ortodonty, w dogodnym dla Państwa terminie.

Oferta MEDESSENCE umożliwia pacjentom kompleksowe dbanie o zdrowie i urodę, a przy tym gwarantuje doskonałe samopoczucie. Za sprawą szerokiej gamy usług stomatologicznych zyskasz piękny, a co najważniejsze, zdrowy uśmiech. Z kolei zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, botoxu osocza bogatopłytkowego czy też nici rewitalizujących i liftingujących, zapewnią Ci młodzieńczy i świeży wygląd.

Implantologia

Znalezienie dobrego implantologa to podstawa, dlatego z pomocą przychodzi klinika MEDESSENCE w Warszawie. U nas znajdziesz wykwalifikowany zespół, który bezproblemowo przeprowadzi Cię przez drogę do uzyskania pełnego uzębienia!

Implantologia – dedykowana jest pacjentom, którzy cierpią na braki w uzębieniu. Dzięki implantologii staniesz się posiadaczem pełnego promiennego uśmiechu, a co za tym idzie, odzyskasz radość życia i pewność siebie. Implant w pełni zastępuje naturalny ząb. To najbardziej estetyczne i najwygodniejsze rozwiązanie oferowane przez stomatologię. Po pełnej integracji z kością implant jest zupełnie nieodczuwalny, nie reaguje na ciepło ani zimno oraz nie powoduje odczuć bólowych. Przy przestrzeganiu odpowiedniej higieny i braku współtowarzyszących chorób ogólnoustrojowych, jest dożywotnim rozwiązaniem najlepszym dla pacjenta.


Już od
3000zł
zobacz cennik

Leczenie zachowawcze

Leczenie zachowawcze oraz profilaktyka to podstawa, aby cieszyć się zdrowym uśmiechem przez całe życie. Regularne kontrole stan uzębienia, pozwalają uniknąć poważnych konsekwencji w przyszłości. Na leczenie zachowawcze i profilaktykę składa się zapobieganie oraz leczenie ubytków próchniczych, usuwanie osadu oraz kamienia, a także lakierowanie zębów. Wszystkie te działania mają na celu zachowanie zębów w naturalnym kształcie oraz kolorze. Obecnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik są to zabiegi całkowicie bezbolesne.


Już od
250zł
zobacz cennik

Wybielanie

Niewiele osób posiada naturalnie białe zęby. Jednak nieskazitelny uśmiech sprawia, że twarz wygląda na młodszą i promienną, ponadto jak nic innego dodaje pewności siebie. Właśnie dlatego wybielanie zębów cieszy się coraz większą popularnością. Jest to najczęściej wybierany zabieg z zakresu stomatologii estetycznej. Z MEDESSENCE w Warszawie Twój uśmiech będzie jeszcze piękniejszy dzięki skutecznym, bezpiecznym i sprawdzonym sposobom.

Pierwszą czynnością, jaką wykonujemy przed przystąpieniem do zabiegu wybielania, jest określenie przyczyny zbyt ciemnych lub przebarwionych zębów. Niezadowalający odcień może wynikać ze złych nawyków, takich jak palenie tytoniu, picie nadmiernej ilości kawy, herbaty czy czerwonego wina. Spożywane pokarmy również negatywnie odbijają się na kolorze naszych zębów, co może skutkować poptrzebą ich wybielenia tak aby być w pełni zadowolonym ze swojego uzębienia.


Już od
700zł
zobacz cennik

Protetyka

Braki w uzębieniu stanowią poważny problem, nie tylko ze względu na estetykę, lecz przede wszystkim zdrowie, dlatego też zachodzi potrzeba podjęcia leczenia. Utrata choćby pojedynczego zęba wpływa na cały układ żucia, przez co znacznie ogranicza prawidłowe funkcjonowanie pacjenta. Prowadzi do przesuwania się pozostałych zębów oraz ich przyspieszonego ścierania, dlatego też nie czekaj i umów wizytę w gabinecie stomatologicznym. Prawdopodobne jest też pojawienie się bólów głowy i kłopotów ze zgryzem. Co więcej, utrzymanie higieny jamy ustnej staje się utrudnione, a nieprawidłowa higiena prowadzi do rozwoju próchnicy lub chorób przyzębia. Funkcja żucia staje się upośledzona, a utracone zęby mogą postarzać rysy twarzy. Szczególnie przy braku trzonowców, czyli bocznych/tylnych zębów twarz traci swoje naturalne rysy i młodzieńczy wygląd.


Już od
600zł
zobacz cennik

ortodonta warszawa mokotów

Ortodoncja

Ortodoncja to niezwykle ważna dziedzina stomatologii która obecnie przeżywa swój renesans. I słusznie, bo jej rola jest nieoceniona. Nie ma dobrej protetyki bądź zdrowego przyzębia a najogólniej mówiąc spektakularnego uśmiechu bez prostych zębów. Podstawowym oczekiwaniem pacjenta leczonego ortodontycznie jest poprawa estetyki uzębienia. Jednakże każda wada zgryzu niesie za sobą różnego rodzaju problemy dotyczące całego narządu żucia i głównym celem leczenia ortodontycznego jest przywrócenie równowagi w tym układzie poprzez wyeliminowanie wady zgryzu. Poprawa estetyki w tym przypadku to często wartość dodana a leczymy dużo większe problemy jak starte zęby , problemy w stawach skroniowo-żuchwowych , przewlekle migreny i inne nieprawidłowości.


Już od
2000zł
zobacz cennik

wybielanie lampą beyond

Licówki kompozytowe

To znakomite rozwiązanie dla osób, którym doskwierają: diastemy lub tremy ( czyli szpary między zębami) , liczne, często przebarwione wypełnienia w odcinku przednim , nierówny koloryt zębów, wielkość lub niedoskonały kształt .

To rodzaj kompozytowego tipsa, czyli warstwy jasnego materiału, który często pozwala zatuszować nieprawidłowości zębowe bez konieczności leczenia ortodontycznego. Często wybierane są jako przedwstęp leczenia licówkami ceramicznymi jakoże nie wymagają szlifowania zębów. Młodzi ludzie, którzy marzą o hollywood smile i nie chcą naruszać struktury własnych zębów, decydują się na licówki kompozytowe również z przyczyn ekonomicznych. Regularne wizyty kontrolne co pół roku i unikanie mocno barwiących napojów pozwoli się cieszyć licówkami kompozytowymi naprawdę długie lata. Nowoczesne materiały kompozytowe o minimalnej porowatości, przy prawidłowym użytkowaniu, pozwalają uzyskać spektakularne efekty zbliżone do licówek ceramicznych. To szybki, bezbolesny zabieg, cieszący się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród obecnie świadomych i wymagających młodych pacjentów.


Już od
800zł
zobacz cennik

Osoby poszukujące na mapie Warszawy punktu: najlepsza stomatologia Mokotów, ale też miejsca, gdzie medycyna estetyczna osiąga najwyższy poziom, zapraszamy do MEDESSENCE.

Zdrowie i piękny wygląd to połączenie, do którego człowiek dąży od wieków. Dlatego w MEDESSENCE podchodzimy do leczenia oraz dbania o urodę w sposób holistyczny. W naszym centrum nowoczesna stomatologia i medycyna estetyczna doskonale ze sobą współgrają, a pacjenci mogą skorzystać z szerokiego zakresu proponowanych usług.

Nowoczesna stomatologia

Prowadzimy pacjentów przez cały proces leczenia, bez bólu i strachu. To bardzo ważne, ponieważ uczucie komfortu na fotelu stomatologicznym podczas pojedynczej wizyty, często wpływa na chęć dalszego leczenia w przyszłości. Właśnie dlatego troszczymy się o spokojną, pełną zaufania atmosferę.

W MEDESSENCE stawiamy na kompleksowe leczenie stomatologiczne na miarę naszych czasów. Doskonała znajomość dziedzin takich jak implantologia, ortodoncja, protetyka i oczywiście leczenie zachowawcze pozwala nam na rozwiązywanie różnorodnych problemów skutecznie i precyzyjnie. Najnowsze trendy w stomatologii wraz z bezkompromisową jakością zawsze towarzyszą nam w codziennej pracy.

Pełna opieka oznacza dla nas także troskę o wygląd uśmiechu. By pacjenci mogli olśniewać prostymi i śnieżnobiałymi zębami, sięgamy po możliwości oferowane przez stomatologię estetyczną. Ta interdyscyplinarna dziedzina przywraca zębom pożądaną estetykę, a pacjentom pewność siebie.

Jak pracujemy?

Zawsze dążymy do perfekcji. Dentysta nastawiony jest na dobra pacjentów i własnej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Wiemy, że tylko najwyższa dokładność na każdym kroku przynosi doskonałe rezultaty. Jakość na światowym poziomie przekłada się na zadowolenie pacjentów, a to je stawiamy na pierwszym miejscu. Zaangażowanie, pasja i dbałość o każdy szczegół procentuje!

Zawsze blisko Ciebie — stomatologia Mokotów

MEDESSENCE stomatologia Mokotów znajduje się w centrum miasta. Pozwala to na sięgnięcie po usługi najlepszych specjalistów, w tym stomatologów, w niezwykle wygodnej lokalizacji. Zabiegi i troska o urodę w tej zachwycającej warszawskiej okolicy są w zasięgu ręki.

Komfortowe wnętrza

Pacjent jest dla nas najważniejszy. Urządzając wnętrza kliniki, chcieliśmy, aby każdy kto nas odwiedza, czuł się tu dobrze i swobodnie. Nasze gabinety są przestronne i przyjazne, a co najważniejsze wyposażone w sprzęt medyczny najwyższej klasy, dzięki czemu możemy świadczyć profesjonalne usługi.

Widoczne efekty

W naszym gabinecie zmienisz się na lepsze. Dzięki nowoczesnym, skutecznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii Twoja skóra zyska zdrowy wygląd, a uśmiech zalśni pełnym blaskiem. Zasługujesz na to, aby czuć się wyjątkowo w swoim ciele. Z MEDESSENCE jest to w zasięgu ręki. Daj sobie szansę i umów się na konsultację w naszym gabinecie Zapraszamy!

Pełne bezpieczeństwo

W MEDESSENCE poświęcamy Ci maksimum uwagi i zaangażowania, by w pełni poznać Twoje potrzeby. Dla najlepszych efektów oraz pełnego bezpieczeństwa, pierwsze kroki, jakie podejmuje dentysta, stomatolog to szczegółowy wywiad medyczny, podparty dokumentacją fotograficzną, rozmowa dotycząca oczekiwań pacjenta oraz przedstawienie schematu pielęgnacji pozabiegowej.

Nowoczesne metody

Jesteśmy na bieżąco z nowościami pojawiającymi się zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej. Nieustannie udoskonalamy znane nam metody leczenia oraz poprawiania urody. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które będą jeszcze skuteczniejsze niż dotychczasowe, dzięki czemu sukcesywnie poszerzamy naszą ofertą. W naszej klinice w Warszawie Mokotów dbamy o pacjentów kompleksowo!

Dentysta protetyk w Warszawie – tylko medessence!

W skład naszego zespołu w Medessence w Warszawie wchodzi także lekarz dentysta protetyk, który fachowo zadba o uzupełnienie braków w uzębieniu. Warto podkreślić, że utrata nawet pojedynczego zęba negatywnie wpływa na cały UKŁAD STOMATOGNATYCZNY (czyli zespół morfologiczno-czynnościowy tkanek i narządów w obrębie jamy ustnej i twarzoczaszki stanowiący funkcjonalną całość i biorący udział w pobieraniu pokarmu-żuciu, wstępnemu trawieniu i połykaniu, artykulacji dźwięków, oddychaniu i wyrażaniu emocji.

Utrata zęba generuje liczne problemy zdrowotne, Pacjent odczuwa gorsze samopoczucie i dyskomfort. Zaburza się harmonia w całym układzie stomatognatycznym. Siły zaczynają się rozkładać nierównomiernie, niektóre zęby stają się przeciążone, co może prowadzić do bólu lub nawet obumarcia zęba.

Sąsiadujące z “luką” zęby dążą do kontaktu, przemieszczają się, przechylają, wysuwają… Dlatego WARTO wykazać się czujnością i być świadomym konsekwencji. Reagować szybko i nie zwlekać z wizytą u dentysty w nieskończoność.

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej konsultacji, w czasie której specjalista omówi Państwa przypadek oraz zaproponuje kompleksowe, najbardziej optymalne dla Państwa leczenie. Dbamy o komfort naszych Pacjentów. Ból staramy się niwelować w szybki, nowoczesny sposób z odpowiednią szczyptą empatii. Zapraszamy na wizytę w Medessence – Warszawa!

Dentysta w Warszawie – szybko i profesjonalnie

Naszym pacjentom oferujemy w Medessence w Warszawie szybki dostęp do dentysty i pozostałych specjalistów. Zawsze dbamy o możliwie dogodny termin wizyty, który uwzględnia jednocześnie indywidualne oczekiwania/ preferencje każdego pacjenta. Zależy nam na komforcie w czasie wizyty, jak i kompleksowej obsłudze świadczonej na wysokim poziomie. Jesteśmy profesjonalnym Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej, które warto poznać, w którym oferowane usługi są na najwyższym poziomie.

Chirurgia stomatologiczna w Medessence

W naszej placówce Medessence w Warszawie Pacjenci mają do dyspozycji wykwalifikowanych lekarzy. W skład tego zespołu wchodzi również chirurg stomatologiczny. Jego fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawi, że każdy problem zostanie rozwiązany szybko, bezboleśnie i w serdecznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, udzielimy niezbędnych informacji.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!