Olga Cytrynowicz

Medessence

Olga Cytrynowicz

lekarz medycyny estetycznej

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence.

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH.

W Medessence zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Fanka botoksu, wypełniaczy i mezoterapii. Kładzie nacisk na naturalne efekty zabiegów, bez efektu maski, nadmiernego przerysowania. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, warsztaty, kursy. Z pasją śledzi najnowsze trendy medycyny przeciwstarzeniowej. Nie ustępuje w szukaniu najlepszych metod i rozwiązań dla swoich pacjentów.

Dba o wysoki poziom usług w Medessence i o komfort naszych pacjentów. Wierzy, że tylko współpraca, wzajemny szacunek na linii lekarz -pacjent, zrozumienie oraz ZAUFANIE są gwarantem sukcesu holistycznego leczenia stomatologiczno-estetycznego. Kocha podróże, przygody i dobrze zjeść :))))

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!