Aleksandra Łazorko

avatar

Medessence

Aleksandra Łazorko

lekarz dentysta, ortodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.

Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Posiada certyfikaty m.in. z zastosowania aparatu łuku prostego, leczenia asymetrii czy wczesnego leczenia ortodontycznego.
Do każdego ze swoich Pacjentów podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiednie metody i plan leczenia, jednocześnie utrzymując miłą atmosferę.
Jak sama mówi, stara się leczyć tak, jak sama chciałaby być leczona.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!