Magdalena Latkowska – Wiśniewska

avatar

Medessence

Magdalena Latkowska – Wiśniewska

lekarz dentysta, periodontolog

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Tytuł specjalisty Periodontologii uzyskała w 2019 roku. Od początku pracy zawodowej ukierunkowała się na podnoszenie swoich kwalifikacji w Periodontologii, która jest jej pasją. Doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców i w trakcie wieloletniego szkolenia specjalizacyjnego. Periodontologia to wąska dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem zaburzeń tkanek otaczających zęby (kości, dziąsła i błony śluzowej). Zajmuje się terapią pacjentów dotkniętych zapaleniem przyzębia (paradontozą), wykonuje zabiegi mające na celu poprawę estetyki różowej, odbudowę dziąsła oraz wspomaganie leczenia ortodontycznego (kortykotomia).

Największą satysfakcję dają dr Magdzie efekty leczenia, poprawa funkcji i estetyki uśmiechu. Leczenie przebiega zawsze w miłej atmosferze, bo jest niesamowicie sympatyczną a przy tym rzeczową osobą:) Jej celem jest również działanie na rzecz zwiększania świadomości dotyczącej wczesnego rozpoznawania zapalenia przyzębia, które nadal pozostaje chorobą społeczną i wywiera znaczący wpływ na zdrowie ogólne.

Zwykle dr dyżuruje u nas kilka razy w miesiącu ale nie ma stałego grafiku.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!