Jan Rajewski

avatar

Medessence

Jan Rajewski

lekarz dentysta, endodonta

Witam serdecznie:) Ukończyłem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Pasjonuje mnie poznawanie i doskonalenie. Dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach stomatologicznych, szczególnie z mojej ulubionej dziedziny, czyli endodoncja. Przekonuję moich pacjentów, że leczenie kanałowe, nie tylko ma przynieść ulgę, czy zachować ząb, ale może i być ciekawe i inspirujące, a co najważniejsze niebolesne. Mikroskop, koferdam, tomografia to nieodłączne pomoce w zabiegu. Lubię także wyzwania w pracy. Coś nowego zawsze inspiruje i popycha do przodu. Prywatnie bardzo lubię poznawać świat, zwiedzać nieznane, czasem usiąść i poczytać dobry kryminał czy fantastykę. Wolne chwilę spędzam na rozwijaniu pasji-tańcu, grach planszowych układaniu puzzli czy spacerze z psem czy siłowni.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!