Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

avatar

Medessence

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

lekarz dentysta, ortodonta

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych.

Swoją przygodę z ortodoncją, rozpoczęła na 3 roku studiów, asystując znakomitym lekarzom ortodontom, co pozwoliło jej zdobyć, już na tak wczesnym etapie edukacji, wiedzę praktyczną, na temat najnowocześniejszych metod leczniczych, stosowanych na całym świecie.

Szczególnym tematem jej zainteresowań stały się problemy rozwoju narządu żucia, u pacjentów w wieku rozwojowym.

Po studiach, rozpoczęła specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej, w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

3-letni staż specjalizacyjny pozwolił jej na zdobycie doświadczenie klinicznego w pracy z dziećmi, cierpiącymi na poważne schorzenia ogólnoustrojowe.

Brała udział w leczeniu stomatologicznym dzieci z chorobami onkologicznymi, kardiologicznymi, oraz chorych, z zaburzeniami układu immunologicznego. Była członkiem zespołu lekarzy stomatologów, opiekujących się dziećmi, po przeszczepach narządów unaczynionych. Wykonywała również zabiegi stomatologiczne, w znieczuleniu ogólnym.

Obecnie studiuje ortodoncję, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie, Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie stale poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji .

W codziennej pracy stosuje nowoczesne rozwiązania, takie jak zakotwienie szkieletowe z użyciem mikroimplantów i płytek kostnych, technikę przyspieszonego leczenia ortodontycznego, połączonego z kortykotomią, aparaty samoligaturujące oraz niewidoczny system nakładek Clear Aligner, do korekty niewielkich wad zgryzu.

Dotychczas odbyła ok. 500 godzin szkoleń, prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych. Jest członkiem International Association for Orthodontics i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie szczęśliwa mama córeczki Kamilki.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!