Aleksandra Kokoszka

avatar

Medessence

Aleksandra Kokoszka

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stomatologia to dla niej nie tylko praca, ale też największa pasja. Zajmuje się w leczeniem kanałowym pod mikroskopem, stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych oraz chirurgią stomatologiczną. Jest uczestniczką licznych kursów głównie z zakresu endodoncji mikroskopowej, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki. Ukończyła również szkolenie z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych w nowoczesnej technologii CAD/CAM we Włoszech. Stale poszerza wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Niezwykle ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ceni też pracę w zespole stomatologicznym, który zapewnia pacjentowi kompleksową opiekę. Za cel stawia sobie stworzenie relacji z pacjentem, opartej na wzajemnym zaufaniu, pragnąc pokazać, że wizyta u stomatologa może przebiegać w przyjaznej atmosferze i nie musi być związana z bólem i niepotrzebnym stresem.

Medessence

Opinie naszych Pacjentów

Dowiedz się, jak nasi Pacjenci oceniają wizyty w Medessence. Dlaczego warto nam zaufać?

Medessence decoration

Medessence

Odwiedź nas

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

pon - pt: 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Możliwość zaparkowania na parkingu należącym do spółdzielni mieszkaniowej, parking w odległości 70 metrów od wejścia do MEDESSENCE, do 2 h gratis UWAGA ! przed wjazdem i wyjazdem należy zadzwonić na nr 694 360 269 by otworzyć szlaban.

Numer konta - Millenium
85 1160 2202 0000 0002 9425 5370
Nip
7181974501
Regon
142726557

Medessence

Skontaktuj się

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji!